Balony reklamowe

Balony reklamowe

Balony są atrakcyjne. Z czego ta atrakcyjność wynika, nie każdy z nas potrafi powiedzieć. Może z tęczowych barw, może z lekkości, atrakcyjnej ceny, a może z tego, że z impetem potrafią pęknąć. Balony na pewno są funkcjonalne. Służą nie tylko do zabawy. Z powodzeniem można nimi ozdobić salę ślubną, balową, czy przyjęcie urodzinowe. Balonowe serca czy kwiaty zawsze robią wrażenie. I w przeciwieństwie do kwiatów, nie zwiędną. A więc bawmy się w towarzystwie balonów, bo na zdjęciach wychodzą imponująco!

Weselne pląsy

Na weselach balony reklamowe są często spotykane. Nic dziwnego, profesjonalne dekoracje wyglądają imponująco! Nie tylko balonowe łabędzie, czy serca są dla gości i nowożeńców niespodzianką. Również balony spadające na parę młodą, tańczącą pierwszy taniec. Balony z helem wypuszczane do nieba przez wszystkich zgromadzonych gości. Weselnych balonowych zabaw i atrakcji jest bez liku. Od naszej pomysłowości lub osób, którym zleciliśmy urządzenie przyjęcia weselnego, zależy jak te balony wykorzystamy.

Urodzinowa zabawa

Tort, świeczki, papierowe czapeczki, życzenia. Czegoś tu brakuje…Oczywiście balonów! Balony z nadrukiem cieszą się powodzeniem, nie tylko u kilkulatków. Są kolorowe, można je podrzucać, odbijać, dmuchać i bawić się nimi na tysiąc sposobów. Balony reklamowe nie muszą być tylko okrągłe. Mogą mieć różne kształty. Kształty, które sami wykonamy (balony do modelowania), kształty serc, a nawet dżdżownic. Te ostatnie mają co najmniej metr wysokości. Dzieci będą zachwycone.

Harce kawalerów

Wieczór panieński i kawalerski to nie tylko szampan i dobra muzyka. To również mnóstwo gadżetów, które ozdabiają ten wyjątkowy wieczór. Balony reklamowe mogą być ciekawym i śmiesznym dopełnieniem wyjątkowego nastroju. Balony mają ciekawe i śmieszne obrazki, a także pasujące do okazji napisy. „Gorączka panieńskiej nocy”, „Szalony wieczór kawalerski” to dwie z wielu propozycji. Goście wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego balony mogą zabrać do domu. Będą fajną pamiątką.

 

 

Comments are closed.

Post Navigation