Gadżety dla dzieci

Gadżety dla dzieci

Twoje dziecko uwielbia oglądać filmy? Godzinami przesiaduje przed telewizorem lub w kinie? Wie, jakie premiery kinowe czekają Nas w nadchodzącym tygodniu oraz ma swoich ulubionych aktorów i aktorki? Wygląda na to, że masz w domu małego wielbiciela filmów. Być może w przyszłości Twoja pociecha będzie chciała zostać aktorem lub aktorką bądź zagrać w reklamie. Póki co, spraw jej filmowe prezenty z okazji urodzin lub Dnia Dziecka. Upominki, które będą nawiązywać do zainteresowań pociechy, są zawsze witane olbrzymim uśmiechem na twarzy solenizanta/solenizantki.

Filmowe rekwizyty

Wyszukaj w sklepie gadżety dla dzieci z motywem filmowym. Mogą to być figurki głównych bohaterów, na przykład Batmana. Wiele sklepów internetowych oferuje upominki związane ze światem filmu. Jeśli Twoje dziecko uwielbia STAR WARS, możesz kupić mu specjalny miecz świetlny, pendrive lub mówiące maskotki z logo filmu. Jeśli dziecko chce poczuć się jak Harry Potter, zamów dla niego różdżkę czarodzieja. Niestety, ceny tego typu prezentów są dosyć wysokie, nawet ok. 100 zł.

Odzież

Praktycznym prezentem będzie odzież dla dziecka, która będzie nawiązywać do jego ulubionego filmu lub aktora. Możesz kupić koszulki, czapeczki lub nawet szaliki z nadrukiem twarzy znanej aktorki lub też plecaki lub torby z daną postacią filmową. Jeśli proponowane produkty nie przypadną Ci do gustu, pamiętaj, że istnieje możliwość samodzielnego zaprojektowania na przykład koszulki. Wybierasz fason i kolor bluzki, a także napis lub nadruk, który ma się na niej znaleźć. Za taki prezent zapłacisz od 60 zł. Filmowe gadżety dla dzieci kupisz również poprzez serwis aukcyjny.

Praktyczne gadżety dla dzieci

Możesz także zaprojektować kubek dla swojej pociechy. W sklepach znajdziesz także zegary, budziki oraz breloczki związane ze światem filmu. Takie gadżety dla dzieci kosztują od 20 zł do ok. 150 zł. Jeśli Twoje dziecko interesuje się nie tylko filmem, ale także grą aktorską, zaproponuj mu zabawę. Kup specjalny zestaw do charakteryzacji ( ok. 15 zł) i wspólnie przygotujcie się do odegrania niewielkiej rólki. Powodzenia!

Comments are closed.

Post Navigation