kasy fiskalne

kasy fiskalne

Kasy fiskalne w 2014 roku są niezbędne przy prowadzeniu nawet jednoosobowej działalności. Państwo Polskie z góry nakłada obowiązek posiadania kas fiskalnych na małych i dużych przedsiębiorców, prężnie rozwijających swoje firmy. Kasy fiskalne wyprodukowane przez firmę Elcom są warte polecenia z kilku względów. Modele dostępne na rynku są niezwykle funkcjonalne, łatwe w obsłudze i posiadają wiele przydatnych opcji. Ich zaletą są ceny, gdyż z reguły zamykają się w granicy rozsądnego tysiąca złotych, a są gwarancją jednorazowego wydatku.

Najdroższy z modeli – Euro-100T przy promocji kosztuje 1044 złotych. Oprócz mniejszych sklepów z artykułami spożywczymi, mogą obsługiwać bary, puby, sklepy odzieżowe i restauracje. Kasa opcjonalnie zawiera tester autentyczności banknotów. Do kasy możliwe jest podpięcie szuflady na pieniądze, czytnika kodów kreskowych, laptop, albo komputer stacjonarny i wagę. W obsłudze dodatkowych urządzeń pomoże wtyczka na kabel USB. Wbudowana bateria wytrzymuje nawet do ośmiu godzin, więc kasa nie wymaga ciągłego poboru prądu. Inną zaletą tego produktu jest praktyczna i ładna obudowa, oraz czytelny wyświetlacz.

Kasy fiskalne sygnowane modelem Euro-500T są mniejsze od swojej siostry – Euro-100T. Dzięki temu oprócz podobnych miejsc zastosowań, sprawdzą się także w takich miejscach jak parkingi, czy strzeżone kąpieliska i inne placówki sprzedaży mobilnej. Zainstalowano w niej drukarkę termiczną i wytrzymałą baterię, potrzebną do pracy w terenie. Koszt tej kasy zamyka się w kwocie 950. złotych i nie ulega wątpliwości, że nie będziecie Państwo żałowali ewentualnej inwestycji.

Kasa Euro-50TE Mini jest bardzo nowoczesna, pod tym względem wyprzedza pozostałe dwa modele. Kosztuje jedyne 940 złotych  i cechowana jest jeszcze łatwą obsługą i wygodnym uchwytem. Rozpoznaje walutę Euro, karty SD i może być przenoszona ze względu na małe gabaryty.

Wszystkie trzy modele są przygotowane według ostatnich trendów w projektowaniu tego typu urządzeń. Jednak ich wygląd to nie wszystko, gdyż zarazem są solidne i niezawodne.

Comments are closed.

Post Navigation